Hakkımızda

Şeremetli & Partners Hukuk Bürosu İstanbul’da faaliyet göstermekte olan genç, dinamik ve butik bir hukuk bürosudur. Büromuzun kurucuları 15 yıllık süre boyunca İstanbul, Viyana ve Berlin’de yer alan saygın hukuk bürolarında tecrübe edinip uzmanlık kazanmış profesyonellerdir. Şeremetli & Partners, kuruluşundan bu yana özellikle Almanya, Avusturya ve İsviçre’nin büyük uluslararası iş ağlarıyla çalışmış, farklı ülkelerdeki hukuk bürolarıyla işbirliği hususunda önemli deneyime sahip bir avukatlık ortaklığıdır.

Şeremetli & Partners, gerek yerli, gerekse de uluslararası müvekkillerine başta Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Yabancılar Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku olmak üzere hukukun birçok farklı alanında hukuki destek sunmaktadır. Büromuzun verdiği hizmetler, ihtilaf öncesi önleyici hukuk hizmetleri ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra, dava takibi ve yüksek mahkemeler önündeki yargı süreçlerinde müvekkillerin temsilini de kapsamaktadır.

Şeremetli & Partners yüksek etik kurallarını kendisine ilke edinmiş olup, müvekkillerinin hukuki iş ve sorunlarına uluslararası çapta kabul edilen hukuki standartlara uygun şekilde ve çözüm odaklı yaklaşmaktadır. Büromuz, çeşitli hukuk alanlarında uzmanlaşmış olan dinamik ve üretken ekibi ile müvekkillerine yüksek kalitede hukuki hizmet sağlamayı amaçlamaktadır. Ekip üyelerimiz İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerini akıcı şekilde konuşabilmekte, böylece yerli müvekkilerin yanı sıra yabancı müvekkillerine de tüm bu dillerde hizmet vermektedir.

Birçok yabancı dile hakim profesyonel ekibimiz hukukun çeşitli alanlarında çok sayıda yerel ve uluslararası hukuki projeleri ve işlemleri başarıyla yürütmektedir. Büromuz, yerli ve yabancı müvekkillerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak her bir müvekkilimize mahsus yüksek nitelikli, kapsamlı ve çözüm odaklı hukuki hizmetler sunmakta, müvekkillerimizin her biri ile sağlam bir karşılıklı güven temeli üzerinde uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedeflemektedir.

Bizi takip edin

Bizden haberdar olmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

Bu site softworks ile hazırlanmıştır.